top of page

שירות מחשבים

virtual-reality.png

וירטואליזציה

אנו מתמחים בהקמת שרתים וירטואליים באתר הלקוח או בחוות שרתים. שרתים וירטואליים מאפשרים גמישות רבה בחלוקת משאבי חומרה, בהתאוששות מאסון, בגיבויים ובתחזוקה שוטפת. אנו מקימים שרתים וירטואליים PRODUCTION ושרתים "רדומים" משוכפלים משרתי ה PRODUCTION ובכך מייצרים יכולת להתאושש מהר מאוד ברגע שיש פגישה במערכת ההפעלה או פגיעה מהותית בחומר ובהתקנות. 

המומחים שלנו מתקינים VMWARE / ESXI , גיבויים באמצעות VEEAM.

אם ברצונך לשפר יכולות של השרתים הפיזיים שלך, אנו ממליצים לעשות מיגרציה לשרתים וירטואליים. לייעוץ ניתן לפנות אלינו ונשמח לעזור ולתת פתרונות מקצועיים.

2794209.jpg

שירותי מחשוב חודשיים

גל רהב תקשורת מחשבים בע"מ  "תופרת" חוזה שירות חודשי אקטיבי לרשתות מחשבים  ובכך מוזילה משמעותית את עלויות תחזוקת הרשת בהשוואה לחברות אחרות או עובדים שכירים לחברה ניסיון רב בתכנון, הקמה, הטמעה ותחזוקה של רשתות בינוניות וגדולות. החברה מתמחה בתחזוקת שרתי WEB , שרתי אפליקציה ובסיסי נתונים SQL ושרתי דוא"ל .

החברה מתמחה גם בתחזוקת מערכות מידע העובדות בסביבת אינטרנט בצורה אינטנסיבית. כמו כן, אנו מתמחים בשירותי ענן, וירטואליזציה, תקשורת ואבטחת מידע. עם לקוחותינו נמנות, בין היתר, חברות בורסאיות.

התמחותנו במתן שירות אקטיבי שלם וכולל לרשת המחשבים. כלומר, אנו לוקחים אחריות מלאה על רשת המחשבים ועל מערך המחשוב לרבות הקשר מול ספקי השירות השונים של העסק (למשל ספקי תשתית ואינטרנט, תקשורת וספקי תוכנה וחומרה). בנוסף הלקוחות שלנו מקבלים ייעוץ והכוונה בכל הקשור למערך המחשוב בעסק. כחברה קטנה יש לנו יתרון בכך שאנו "חיים" את  הלקוח ואת מערך המחשוב שלו ופועלים לטובתו.

hacker (1).png

אבטחת מידע

שלמות המידע - הדבר החשוב ביותר לבעל העסק. כדי לשמור על המידע ועל שלמות המידע חייבים לתת דגש מיוחד על כל נושא אבטחת המידע. כיום, אנו נחשפים ליותר ויותר אירועי סייבר , תקיפות ממוקדות על ארגונים ישראליים או תקיפות כלליות שמייצרות נזקים אדירים לעסקים. אבטחת המידע עוסקת במניעת הידבקות בוירוסים ובהגנה על הארגון מפני התקפות זדוניות (החלק השני הוא גיבויים מקצועיים - ראה על נושא הגיבוי למטה).

חברת גל רהב מתמחה ביעוץ , תחזוקה והטמעה של מוצרי אבטחת מידע וכמו כן , אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא ומנחים את ספקיות האינטרנט והתקשורת בנושא אבטחת מידע אצל לקוחותינו. כחלק מאבטחת המידע ובמיוחד היום כשהרבה ארגונים מבקשים גישה מרחוק, חברתנו עוסקת בהגנות ובחיבורים מאובטחים שכוללים אימות דו שלבי. אנו ממליצים לקבל יעוץ מקצועי בנושא אבטחת מידע והדרכים להתגונן מפני התקפות סייבר ווירוס כופר.

השירותים שלנו

Untitled-1.jpg

כתיבת אפליקציות

חברתנו באמצעות חברה בבעלותינו (פי.פי.וי. בילינג ישראל בע"מ) מפתחת אפליקציות מגוונות בתחומים שונים כולל מערכות מסחר אלקטרוני. אנו מתמחים בפיתוח WEB SERVICES שמייצרים אוטומציה לתהליכים בתוך הארגון או מול ארגונים אחרים (העברת מידע בצורה אוטומטית בין ארגונים) . אחד הפרויקטים שביצענו הוא העברה אוטומטית של מידע בין איגוד ערים דן לתברואה - חירייה לבין עיריית ת"א. כמו כן , פיתחנו מערכת מסחר אלטקרוני, מערכת התראות בשוק ההון, מערכת לשלטי חוצות ועוד...

3918929.jpg

אחסון ותחזוקת אתרים

אנו בונים ומתחזקים אתרי אינטרנט. אתרי האינטרנט שלנו מאוחסנים על שרתים יעודיים או בפלטפורמת WIX. אנו מתמחים בהקמה של אתרים ע"ג פלטפורמת WIX ומאפשרים ללקוחות שלנו להנות מהמומחיות שלנו בנושא תחזוקה וניהול שמות מתחם (Domain name) , תחזוקה מקצה לקצה של כל נושא אתר האינטרנט ומערך דוא"ל שקשור אליו. 

1032.jpg

שירותי ענן

אנו מתמחים בשירותי מחשוב ענן. אנו עובדים מול מספר חוות שרתים ומאחסנים שרתים עליהם יש שירותים שונים. השרתים נגישים ללקוחות לפי דרישה למשל (אתרי אינטרנט, אפלקציות מבוססות SQL, שירותי טרמינל וקבצים, שירותי מייל). התחום של מחשוב ענן תפס תאוצה בשנים האחרונות וחברת גל רהב תקשורת מחשבים בע"מ מתמחה ביעוץ, תכנון, הקמה ותחזוקה של שרתים ושירותים בענן. 

ORH91S0.jpg

ספק חומרה

אנו מוכרים שרתים, תחנות עבודה, מחשבים ניידים, טאבלטים, ציוד היקפי, מוצרי תקשורת ואבטחת מידע, מוצרי אחסון וגיבוי במחירים נוחים ללקוחותינו. חלק מהמוצרים מיובאים על ידנו ישירות וחלקם נרכש ישירות מהיבואנים הגדולים ביותר בארץ במחירים ללא תחרות. נשמח לעמוד לרשותכם ולהתחרות עם כל הצעה שקיבלתם. לכל המוצרים אחריות של היבואנים או חברות המותג.

O6YGM50.jpg

גיבויים והצלת מידע

אחת ההתמחויות הגדולות והמקצועיות שלנו היא בנושא גיבויים והצלת מידע. הלקוחות שלנו מגובים באמצעות תוכנת ACRONIS לגיבוי בענן ובאמצעים נוספים שמאפשרים לנו להציל ולשחזר חומרים בצורה מלאה. במקביל, אנו מתמחים גם בשחזור חומרים שנפגעו מכופר באחוזים גבוהים ובתלות במערכות המחשוב של הלקוח. נושא הגיבוי חשוב ביותר ואנו שמים דגש רב על ביצוע וניטור גיבויים.

rating.png

יעוץ וליווי מקצועי

גל אוברציגר, המייסד והמנהל הטכני של גל רהב , נותן שירותי יעוץ ומלווה עסקים בתחומי טכנולוגיה ומחשוב. לגל ניסיון של למעלה מ 30 שנה במערכות מידע, רשתות מחשבים, תקשורת ואבטחת מידע והוא משמש כיועץ ומנהל מערכות מידע במספר חברות בהן איגוד ערים דן , גוף מוניציפלי השייך לעיריית ת"א ולמספר עיריות נוסף בגוש דן. גל משמש באיגוד ערים דן כיועץ ומוביל טכנולוגי למעלה מ 7 שנים. בשנים אלו עזר להצעיד את הארגון ולהובילו אל קדמת הטכנולוגיה.

530.jpg

שרתי דואר

חברתנו מתמחה בהקמה ותחזוקה של שרתי דוא"ל EXCHANGE ושרתי דוא"ל בענן 365 של מיקרוסופט ומייל עסקי של גוגל GSUITE. כל השירותים מנוהלים על ידנו בצורה מקצועית ויעילה, הלקוחות מקבלים את שירותי הניהול הנ"ל כחלק משירותי המחשוב החודשיים וללא עלות נוספת (על העבודה) . אין הגבלה על כמות המשתמשים המנוהלים. 

16544.jpg

מערכות סחר אלקטרוני

אנו נותנים פתרונות למסחר אלקטרוני. חברות שמעוניינות למכור מוצרים באינטרנט בישראל ובעולם מוזמנות ליצור איתנו קשר להדגמת היכולות שלנו בתחום. המערכת שלנו מאפשרת לקחת מלאי שלם ולייצר ממנו חנות אינטרנטית במגוון פלטפורמות + יכולת לנהל את כל החנויות ממערכת אחת , לשלוט על שירות לקוחות / משלוחים / מלאי וסידור המחסנים והכל מפלטפורמה אחת מאוד משוכללת ויעילה.

5867.jpg

מערכת פיננסיות ו CRM

יש לנו ניסיון רב מאוד בהתקנה ותחזוקה של מערכות פיננסיות ו CRM מהידועות בארץ ובעולם (פריוריטי, חשבשבת, רווחית, ביזנס, SAP , פיננסית ועוד ...) כמו כן יש לנו ניסיון רב עם תוכנות של רואי חשבון ועו"ד (כל התוכנות של מבית טמל , חשבים, קומסיין, קומיט ועוד ...) ואנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק מול כל החברות הן בהיבט תחזוקה והין בהיבט של פתירת תקלות, שחזור מגיבוי והתקנות על שרתים או תחנות עבודה והכל כדי לתת ללקוחות שלנו ONE STOP SOLUTION.

צור קשר

גל רהב תקשורת מחשבים בע"מ

רחוב ז'בוטינסקי 33 קומה 2 רמת גן

info@galrahav.co.il

טלפון 03-5742232

הודעתך נשלחה בהצלחה

bottom of page